На русском

Наші новини

Наша компанія - ХОМЕР відзначила 7 років.

1 лютого, 2018

Нехай наша фірма розвиває свої горизонти, стає ще міцніше рік від року, процвітає і росте в успіху і стабільності. Вам, колеги, ми бажаємо нових ідей, креативності, свіжих сил, енергії і просування по кар'єрних сходах. Нехай наш колектив завжди буде доброзичливим, згуртованим і непереможним конкурентами.
З Днем народження, Хомер!

ХАРКІВСЬКИЙ ВЕЛОДЕНЬ 2016

29 травня, 2016

Команда «Хомера» взяла участь в 11-му Харківському велозаїзд.                            Велодень - це акція, яка об'єднала тисячі жителів міста в спільному велозаїзді центральними вулицями міста. За словами організаторів в велодні взяло участь понад 15 тис. чоловік. Наші співробітники не стали винятком і приєдналися до популяризації здорового і активного способу життя.

НАМ ВИПОВНИЛОСЯ 5 РОКІВ

1 лютого, 2016

У цей особливий для нашої компанії день, ми підвели підсумки виконаної роботи. Дуже вдячні всім співробітникам нашої компанії, за величезний внесок у розвиток і становлення «Хомера». Цінними призами привітали співробітників в номінаціях «за довгі роки співпраці» і «за відмінні результати в роботі». Після вручення подарунків, відбувся святковий фуршет.